18.01.2020, Imieniny: Piotra, Małgorzaty, Reginy PKP  |  PKS  |  RSS  |  ATOM  |  Kontakt
 
 
 
   

Główna NEWS Redakcja
Zasady korzystania z serwisu

Z serwisu korzystać może każda osoba, która używa jego funkcjonalności zgodnie z ich przeznaczeniem. Niedopuszczalnym jest korzystanie z naszego serwisu w sposób inny, niż pozwala na to interfejs użytkownika. Przykładowo - wysyłanie formularza musi odbywać się przy pomocy przeglądarki internetowej, zgodnie z obowiązującymi normami i ustaleniami. Tak więc zakazane jest wysyłanie treści (w tym zapytań) przy pomocy innych narzędzi np. skrypt wysyłający zapytanie POST, GET, etc. Zakazuje się również wysyłania do serwisu błędnych (spreparowanych) zapytań - także przy pomocy przeglądarki internetowej.

Informujemy odwiedzających nas Gości, że w naszej bazie danych zapisujemy niektóre informacje o odwiedzających nas użytkownikach, np. adres IP. Pragniemy jednak uspokoić naszych Czytelników, gdyż dane te nie są nikomu udostępniane, a gromadzone są one wyłącznie w celach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa. Pragniemy również przestrzec przed podejmowaniem prób np. przejęcia kontroli nad serwisem. Przypominamy, że jest to zachowanie niezgodne z obowiązującym prawem, a każdy taki przypadek jest ANALIZOWANY, i nie jest wykluczonym, że zostanie zgłoszony odpowiednim ORGANOM ŚCIGANIA.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Czytelników pragniemy uchronić ich przed wszelkim niebezpieczeństwem czyhającym w sieci Internet - np. przed nieautoryzowanym dostępem do internetowego rachunku bankowego, czy skrzynki pocztowej. Hasła użytkowników serwisu są kodowane więcej niż jedną funkcją kodowania - haseł tych nie da się odzyskać (rozkodować) w krótkim czasie, przy pomocy dostępnych dziś mocy obliczeniowych. Radzimy jednak, by mimo stosowanych przez nas licznych zabezpieczeń, nie używać tych samych haseł dostępu do funkcjonalności różnych serwisów dostępnych w Internecie. Radzimy używać innego hasła do internetowego konta bankowego, innego do poczty e-mail, innego jeszcze do serwisów społecznościowych, a także do naszego serwisu. W przypadku, gdy stwierdzą Państwo nieautoryzowany dostęp do Państwa konta, zalecamy niezwłoczny kontakt z administratorem serwisu - w przypadku portalu pszczyniak.pl, zalecamy niezwłoczny kontakt z redakcją.

Odpowiedzialność za treści komentarzy ponoszą ich autorzy.

Wydawca dokona wszelkich starań dla zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzających nas Gości.
Wydawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za straty zaistniałe w skutek korzystania z serwisu, w tym także jego błędnego działania.
Wydawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia - w specyficznych przypadkach - swobody użytkownika serwisu np. poprzez odmowę dostępu do konta użytkownika, usuniecie treści zamieszczonych przez użytkownika, etc.
Redaktor naczelny ma nieograniczony wpływ na treść serwisu, tak więc treści niezaakceptowane, mogą zostać usunięte.
w górę   
reklama
 
RSS  /  ATOM
Przydatne informacje
wyszukiwarka
Twoja wyszukiwarka
 
NEWS tygodnia
 
najpopularniejsze w miesiącu
 
Archiwum NEWS 365 dni
 

 STRONA GŁÓWNA    NEWS    ZASADY    REKLAMA    LINKI    REDAKCJA
Copyright © 2009 - 2020 dziennik "Pszczyniak". Technologie: HTML, JavaScript, PHP, SQL. Kodowanie utf-8.
stat4u
 
on3.pl